Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Danos mestereink

2010.03.30

A Magyar Kyokushin Karate Szervezet fekete öves karatékái

         
1.  Furkó Kálmán  7. Dan  Szolnok Banzai KKK  2008.04.05
         
         
1.  Bencze Antal  5. Dan  Nyíregyháza Fight Team HSE  2007.10.17
2.  Karmazin György  5. Dan  Szolnok Banzai KKK  2007.10.17
         
         
1.  Dr. Csizmadia Zsolt  4. Dan  Győr Ronin KKE  2002.06.08
2.  Demeter Zsolt  4. Dan  Sopron MAFC  2006.05.26
3.  Drienyovszki János  4. Dan  Debrecen, Kagami SE  2006.05.26
4.  Hegedűs Lívia  4. Dan  Debrecen, Kagami SE  2006.05.26
5.  Kálóczi József  4. Dan  Budoka Siófok és Környéke SE 2006.05.26
6.  Szabó Tamás  4. Dan  Hajdúszoboszló Kyokushin Karate Klub 2006.05.26
7.  Tóth Attila  4. Dan  Abasár Tekeres SK  2006.05.26
8.  Garas József  4. Dan  Pécs Full - Contact SE  2007.04.20
9.  Polacsek Zoltán  4. Dan  Sopron Kamikaze KKK  2007.04.20
10.  Schwarcz Róbert  4. Dan  Várpalota KKK  2007.04.20
11.  Fris Ferenc  4. Dan  Budai Harcművész SE  2008.05.23
12.  Dr. Bogdán Olivér  4. Dan  Veszprém Fitt SE  2008.05.23
13.  Szűcs Zsolt  4. Dan  Kalocsa Sportegyesület KK.  2008.05.23
         
         
1.  Bódi István  3. Dan  Miskolc KKK  1988.07.15
2.  Kalmár Árpád  3. Dan  Budapest Stabilitás KKK  1997.07.18
3.  Kovács Ferenc  3. Dan  Székesfehérvár ARSC  2000.07.14
4.  Szabó István  3. Dan  Nagykőrösi Kyokushin Karate Klub 2001.06.26
5.  Tóth Tibor  3. Dan  Nyíregyháza Fight Team HSE  2001.06.26
6.  Balogh Mária  3. Dan  Győr Ronin KKE  2003.07.11
7.  Kapás Zoltán  3. Dan  Székesfehérvár ARSC  2003.07.11
8.  Krasznai Tamás  3. Dan  Paks Atomerőmű SEKK  2003.07.11
9.  Rinyu Sándor  3. Dan  Berettyóújfalu Budo SE  2003.07.11
10.  Bodó Zoltán  3. Dan  Almásfüzitői Sport Klub  2004.07.16
11.  Jónás János  3. Dan  Mátészalkai Munkás Testgyakorlók Köre 2004.07.16
12.  Nemes József  3. Dan  Kemecse KKK  2004.07.16
13.  Farkas Péter  3. Dan  Pápa Griff SE  2005.07.15
14.  Stefanovics József  3. Dan  Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2005.07.15
15.  Szalóki Sándor  3. Dan  Pápa Griff SE  2005.07.15
16.  Horváth Tibor  3. Dan  Kapuvár SE  2006.05.26
17.  Tamás László  3. Dan  Budoka Siófok és Környéke SE 2006.05.26
18.  Agócs Tibor  3. Dan  Jászberény Yakuzák SE  2006.07.14
19.  Bendiák István  3. Dan  Gyöngyös Power Kyokushin Karate SC 2006.07.14
20.  Farkas Zoltán  3. Dan  Budapest, Sakura SE  2006.07.14
21.  Kazinczi Ferenc  3.Dan  Nyíregyháza Fight Team HSE  2006.07.14
22.  Kovács Attila  3. Dan  Nyíregyháza Fight Team HSE  2006.07.14
23.  Mágedli Tibor  3. Dan  Szombathely KKK  2006.07.14
24.  Tóth Ivett  3. Dan  Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2006.07.14
25.  Wágner Eszter  3. Dan  Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2006.07.14
26.  Mergl József  3. Dan  Mór Genkina Karate SE  2007.09.02
27.  Szövetes Veronika  3. Dan  Nyíregyháza Fight Team HSE  2008.04.05
28.  Ábrahám Edit  3. Dan  Nagykőrösi Kyokushin Karate Klub 2008.07.19
29.  Berecz Gábor  3. Dan  Hajdúszoboszló Kyokushin Karate Klub 2008.07.19
30.  Karczub Miklós 3. Dan  Nyírbátor Kyokushin Karate SE 2008.07.19
31.  Kovács Lajos 3. Dan  Szeghalom Senshi KK SE 2008.07.19
32.  Simon Tibor 3. Dan  Marcali Karate Klub  2008.07.19
33.  Szilágyi Imre 3. Dan  Berettyóújfalu Budo SE  2008.07.19
34.  Bálint Anita 3. Dan Nagykőrösi Kyokushin Karate Klub 2009.07.18
35.  Bakó András 3. Dan  Szeged Osu-No Seishin   2010.01.24
36.  Krupincza János 3. Dan  Power Karate SE Abony-Cegléd 2010.01.24
37.  Pápai Zoltán 3. Dan  Berettyóújfalu Budo SE  2010.01.24
38.  Dr. Zsuga János 3. Dan  Budoka Siófok és Környéke SE 2010.01.24
         
         
1.  Németh Katalin  2. Dan  Budapest Stabilitás KKK  1990.07.13
2.  Leskó Anna  2. Dan  Albatrosz SE  1997.07.18
3.  Simon László  2. Dan  Várpalota KKK  1997.07.18
4.  Varga Zoltán  2. Dan  Szombathely KKK  1998.07.17
5.  Vancsek Ferenc  2. Dan  Várpalota KKK  1999.07.16
6.  Németh Gábor  2. Dan  Kapuvár Castrum SC 2000.07.14
7.  Bán László  2. Dan  Győr Ronin KKE  2001.07.13
8.  Czeizing Ottó  2. Dan  Budapest, Mon SE  2001.07.20
9.  Gödölle Balázs  2. Dan  Sopron Kamikaze KKK  2001.07.13
10.  Pantelics Péter  2. Dan  Kapuvár Castrum SC 2001.07.13
11.  Vincze Tímea  2. Dan  Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2001.07.13
12.  Lóki Sándor  2. Dan  Kaposvár Budo SE  2002.07.12
13.  Móninger László  2. Dan  Veszprém Fitt SE  2002.07.12
14.  Tóth Hajnalka  2. Dan  Székesfehérvár ARSC  2002.07.12
15.  Vincze Mariann  2. Dan  Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2002.07.12
16.  Felhősi András  2. Dan  Balmazújváros KKK  2003.07.11
17.  Rácz Csaba  2. Dan  Debrecen Shogun SE  2003.07.11
18.  Travnik Norbert  2. Dan  Kiskőrös KKK  2003.07.11
19.  Borbély Csaba  2. Dan  Nagykőrösi Kyokushin Karate Klub 2004.07.16
20.  Hunyadi László  2. Dan  Hajdúszoboszló Kyokushin Karate Klub 2004.07.16
21.  Kiss Ernő  2. Dan  Debrecen, Kagami SE  2005.07.15
22.  Labancz László  2. Dan  Debrecen, Kagami SE  2005.07.15
23.  Mezősi Marina  2. Dan  Nyíregyháza Fight Team HSE  2005.07.15
24.  Nemes József  2. Dan  Kemecse KKK  2005.07.15
25.  Sárkány Zoltán  2. Dan  Debrecen, Kagami SE  2005.07.15
26.  Tóth Gábor  2. Dan  Abasár Tekeres SK  2005.07.15
27.  Jarábik László  2. Dan  Cegléd Power SE  2006.07.14
28.  Kovács Balázs  2. Dan  Budai Harcművész SE  2006.07.14
29.  Mészáros András  2. Dan  Keszthely Georgikon DSE  2006.07.14
30.  Oláh Miklós  2. Dan  Debrecen, Kagami SE  2006.07.14
31.  Tóth Anita  2. Dan  Győr Ronin KKE  2006.07.14
32.  Váczi Zoltán  2. Dan  Székesfehérvár ARSC  2006.07.14
33.  Wágner Vilmos  2. Dan  Almásfüzitői Sport Klub  2006.07.14
34.  Kertész Zoltán  2. Dan  Székesfehérvár ARSC  2007.07.13
35.  Kindl György  2. Dan  Keszthely Georgikon DSE  2007.07.13
36.  Kovács Mónika  2. Dan  Székesfehérvár ARSC  2007.07.13
37.  Körmendy Krisztina  2. Dan  Budai Harcművész SE  2007.07.13
38.  Motzer Melinda  2. Dan  Győr, Arrabona KKE  2007.07.13
39.  Pápai Gábor  2. Dan  Berettyóújfalu Budo SE  2007.07.13
40.  Vincze László  2. Dan  Keszthely Georgikon DSE  2007.07.13
41.  Zsámboki Balázs  2. Dan  Kaposvár Budo SE  2007.07.13
42.  Markó László 2. Dan  Kisvárda Kyokushin Karate DO SC 2008.07.19
43.  Búzás Gábor 2. Dan  Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2008.07.19
44.  Fekete János 2. Dan Székesfehérvár ARSC  2008.07.19
45.  Pósa Zoltán 2. Dan Szolnok Banzai KKK  2009.07.18
46.  Erdei László 2. Dan Berettyóújfalu Budo SE  2010.01.24
47.  Kelemen Imre 2. Dan Kalocsa Sportegyesület KK.  2010.01.24
         
         
1.  Gaálné Szabó Noémi  1. Dan  Szolnok Banzai KKK  1986.07.16
2.  Fodor Miklós  1. Dan  Budapest Stabilitás KKK 1989.07.15
3.  Boda Ferenc  1. Dan  Sopron MAFC  1991.07.12
4.  Búz Ferenc  1. Dan  Nagykőrösi Kyokushin Karate Klub 1991.01.06
5.  Polyák József  1. Dan  Sopron MAFC  1991.07.12
6.  Vincze József  1. Dan  Budapest Honvéd Bolyai SE  1991.07.12
7.  Leitner Ferenc  1. Dan  Győr Ronin KKE  1992.07.17
8.  Dr. Szalai László  1. Dan  Kapuvár Castrum SC 1992.07.17
9.  Dévényi Tamás  1. Dan  Nyíregyháza Fight Team HSE  1994.07.14
10.  Király Gabriella  1. Dan  Jászberény Yakuzák SE  1994.07.14
11.  Réthi Tamás  1. Dan  Sárospatak KKK  1994.07.14
12.  Szutor András  1. Dan  Budapest Stabilitás KKK  1994.07.14
13.  Bognár Zoltán  1. Dan  Nagyatádi Karate Klub SE 1995.07.14
14.  Gaál Imre  1. Dan  Nagykanizsa KKK  1995.07.14
15.  Kivés György  1. Dan  Budapest, Sakura SE  1981.07.14
16.  Cséry Katalin  1. Dan  Sopron Kamikaze KKK  1996.12.22
17.  Horváth Mihály  1. Dan  Nagyatádi Karate Klub SE 1996.07.19
18.  Kuik Róbert  1. Dan  Győr Ronin KKE  1996.07.19
19.  Nagy Péter  1. Dan  Győr Ronin KKE  1996.07.19
20.  Petrovszki István  1. Dan  Budapest Stabilitás KKK  1996.07.15
21.  Békefi Béla  1. Dan  Pécs Full - Contact SE  1997.07.18
22.  Koronczay Miklós  1. Dan  Marcali Karate Klub 1997.07.18
23.  Pozsgai Péter  1. Dan  Győr, Arrabona KKE  1997.01.12
24.  Sztankó Rita  1. Dan  Budapest Stabilitás KKK  1997.07.18
25.  Horváth József  1. Dan  Nagyatádi Karate Klub SE 1998.07.17
26.  Sándor Zoltán  1. Dan  Pécs Full - Contact SE  1998.07.17
27.  Seres Ferenc  1. Dan  Taszár Honvéd SE  1998.07.17
28.  Somogyi András  1. Dan  Keszthely Georgikon DSE  1998.07.17
29.  Simon József  1. Dan  Várpalota KKK  1999.07.16
30.  Szabó Sándor  1. Dan  Budapest Stabilitás KKK  1999.07.16
31.  Pappné Kovács Edit  1. Dan  Kapuvár Castrum SC 2000.07.14
32.  Börczi István  1. Dan  Veszprém Muszasi KKSE  2001.07.13
33.  Nagy Róbert  1. Dan  Várpalota KKK  2001.07.13
34.  Rácz Sándor  1. Dan  Pécs Full - Contact SE  2002.07.12
35.  Wally Balázs  1. Dan  Győr Ronin KKE  2002.07.12
36.  Karczub Tibor  1. Dan  Nyírbátor Kyokushin Karate SE 2003.07.11
37.  Magyar József  1. Dan  Nyírbátor Kyokushin Karate SE 2003.07.11
38.  Nemes Éva  1. Dan  Kemecse KKK  2003.07.11
39.  Pete József  1. Dan  Székesfehérvár ARSC  2003.07.11
40.  Rácz Katalin  1. Dan  Győr Ronin KKE  2003.07.11
41.  Udvardi Róbert  1. Dan  Csorna SE  2003.07.11
42.  Kun Attila 1. Dan  Veszprém Fitt SE  2004.07.16
43.  Juhász Tamás  1. Dan  Pápa Griff SE  2004.07.16
44.  Klain Eliza  1. Dan  Budapest, Sakura SE  2004.07.16
45.  Subics Róbert  1. Dan  Szombathely KKK  2004.07.16
46.  Szabó Kornél  1. Dan  Renmei KSE  2004.07.16
47.  Tóthné Tóth Renáta  1. Dan  Abasár Tekeres SK  2004.07.16
48.  Kozáriné Vass Brigitta  1. Dan  Győr Ronin KKE  2004.07.16
49.  Bakos Gábor  1. Dan  Pápa Griff SE  2005.07.15
50.  Bartók Júlia  1. Dan  Nyíregyháza Fight Team HSE  2005.07.15
51.  Erdei László  1. Dan  Berettyóújfalu Budo SE  2005.07.15
52.  Friedszám Attila  1. Dan  Pécs Full - Contact SE  2005.07.15
53.  Horváth Péter  1. Dan  Zalaegerszeg KKSE  2005.07.15
54.  Kádár Roland  1. Dan  Abasár Tekeres SK  2005.07.15
55.  Kádár Szabolcs  1. Dan  Abasár Tekeres SK  2005.07.15
56.  Koltai János  1. Dan  Kalocsa Sportegyesület KK.  2005.07.15
57.  Lukács András  1. Dan  Zalaegerszeg KKSE  2005.07.15
58.  Rózsa Gábor  1. Dan  Nyíregyháza Fight Team HSE  2005.07.15
59.  Stoffán Ádám  1. Dan  Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2005.07.15
60.  Szabó Zsuzsanna  1. Dan  Hajdúszoboszló Kyokushin Karate Klub 2005.07.15
61.  Takács Zoltán  1. Dan  Hajdúszoboszló Kyokushin Karate Klub 2005.07.15
62.  Vukmann Tamás  1. Dan  Veszprém Fitt SE  2005.07.15
63.  Solymosi Antal  1. Dan  Keszthely Georgikon DSE  2005.07.15
64.  Kajtár Dániel  1. Dan  Budai Harcművész SE  2006.07.14
65.  Kondorosi Gitta  1. Dan  Nyíregyháza Fight Team HSE  2006.07.14
66.  Pálfi Sándor  1. Dan  Keszthely Georgikon DSE  2006.07.14
67.  Somogyi Balázs  1. Dan  Keszthely Georgikon DSE  2006.07.14
68.  Tóth Judit  1. Dan  Hajdúszoboszló Kyokushin Karate Klub 2006.07.14
69.  Bak Sándor  1. Dan  Kapuvár Castrum SC 2007.07.13
70.  Balogh Zsolt  1. Dan  Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2007.07.13
71.  Fekete Imre  1. Dan  Kalocsa Sportegyesület KK.  2007.07.13
72.  Horváth Tímea  1. Dan  Gyöngyös Power Kyokushin Karate SC 2007.07.13
73.  Kelemen Imre  1. Dan  Kalocsa Sportegyesület KK.  2007.07.13
74.  Magna Gergő  1. Dan  Szolnok Banzai KKK  2007.07.13
75.  Molnár Zsolt  1. Dan  Pápa Griff SE  2007.07.13
76.  Dr.Nagy Tibor  1. Dan  Berettyóújfalu Budo SE  2007.07.13
77.  Pető Krisztián  1. Dan  Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2007.07.13
78.  Sándor József  1. Dan  Gyöngyös Power Kyokushin Karate SC 2007.07.13
79.  Spéder István  1. Dan  Sopron Kamikaze KKK  2007.07.13
80.  Szalai Ákos  1. Dan  Pápa Griff SE  2007.07.13
81.  Szűcs Gergő  1. Dan  Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2007.07.13
82.  Bartha Péter 1. Dan  Mátészalkai Munkás Testgyakorlók Köre 2008.07.19
83.  Bányász Diána 1. Dan  Nagyatádi Karate Klub SE 2008.07.19
84.  Devecseri Bálint 1. Dan  Pápa Griff SE  2008.07.19
85.  Élő Elemér 1. Dan  Marcali Karate Klub 2008.07.19
86.  Fehér Zoltán 1. Dan  Gyöngyös Power Kyokushin Karate SC 2008.07.19
87.  Fekete Tamás 1. Dan  Budoka Siófok és Környéke SE 2008.07.19
88.  Ferenchalmy Bálint 1. Dan  Budai Harcművész SE  2008.07.19
89.  Héja Tamás 1. Dan  Szolnok Albatrosz SE 2008.07.19
90.  Horváth Zoltán 1. Dan  Sopron Kamikaze KKK  2008.07.19
91.  Kovács Beáta 1. Dan  Nagykőrösi Kyokushin Karate Klub 2008.07.19
92.  Kovács Mihály 1. Dan  Debrecen Shogun SE 2008.07.19
93.  Dr.Lakatos Attila 1. Dan  Nagykőrösi Kyokushin Karate Klub 2008.07.19
94.  Dr.Lorászkó Gábor 1. Dan  Székesfehérvár ARSC  2008.07.19
95.  Nagy Tibor 1. Dan  Kabai Meteorit SE 2008.07.19
96.  Ócs József 1. Dan  Debrecen, Kagami SE  2008.07.19
97.  Szászfai Judit 1. Dan  Miskolc KKK  2008.07.19
98.  Szilágyi Tibor 1. Dan  Debrecen, Kagami SE  2008.07.19
99.  Szőllősi Levente 1. Dan  Biharnagybajomi Sportegyesület 2008.07.19
100.  Tóth Helga 1. Dan  Jászberény Yakuzák SE  2008.07.19
101.  Vaszil Tamás 1. Dan  Budai Harcművész SE  2008.07.19
102.  Bíró Ferenc 1. Dan Szolnok Banzai KKK  2009.07.18
103.  Gergely László 1. Dan Nyíregyháza Fight Team HSE  2009.07.18
104.  Kollár Endre 1. Dan Székesfehérvár ARSC  2009.07.18
105.  Kovács Ferenc 1. Dan Szolnok Banzai KKK  2009.07.18
106.  Körmöndi Lídia 1. Dan Victory Martfűi Kyokushin Karate Klub 2009.07.18
107.  Magyar Zoltán 1. Dan Kapuvár Castrum SC 2009.07.18
108.  Nagy Roland 1. Dan Székesfehérvár ARSC  2009.07.18
109.  Pécsi Sándor 1. Dan Nyíregyháza Fight Team HSE  2009.07.18
110.  Szatmári Anikó 1. Dan Power Karate SE Abony-Cegléd 2009.07.18
111.  Szíjártó József 1. Dan Székesfehérvár ARSC  2009.07.18
112.  Szondi Anikó 1. Dan Hajdúszoboszló Kyokushin Karate Klub 2009.07.18
113.  Szabó György 1. Dan Debrecen Shogun SE 2009.07.18
114.  Szőnyi Lajos 1. Dan Földes Shinzo Dojo 2009.07.18
115.  Szőnyi Tibor 1. Dan Kalocsa Sportegyesület KK.  2009.07.18
116.  Rapcsányi Tamás 1. Dan Sopron Kamikaze KKK  2009.07.18
117.  Tokaji Norbert 1. Dan Debrecen Shogun SE 2009.07.18
118.  Balogh Janka 1. Dan Szolnok Banzai KKK  2010.01.24
119.  Horváth Lehel 1. Dan Nagykőrösi Kyokushin Karate Klub 2010.01.24
120.  Laczkó Béla 1. Dan Székesfehérvár ARSC  2010.01.24
121.  Nagy Tibor 1. Dan Kisvárda Kyokushin Karate DO SC 2010.01.24
122.  Parragh Melinda 1. Dan Székesfehérvár ARSC  2010.01.24